top of page
tagasiside.jpg
tagasiside.jpg
tagasiside.png
Screen Shot 2023-10-30 at 16.27.24.png
Screen Shot 2023-10-30 at 16.26.50.png

Nele

Kose, Eesti

Kirstiga on väga mõnus ja mugav pildistada. Ta on ennast hästi ette valmistanud, nii et kui endal erilisi ideid ei ole, siis sünnib ikkagi maagia. Mulle väga meeldis temapoolne juhendamine ja sättimine. Jäime oma kogemusega väga rahule ja julgen ka teistele soovitada.

Helena

Tallinn, Eesti

Suurepärane fotograaf!! Teab täpselt mida teeb. Pole varem fotograafi juures käinud ja seega ei teadnud kuidas poseerida, aga fotograaf oli tublisti eeltööd teinud ja mõned näidised välja vaadanud ning juhendas väga hästi, mida teha võiksin. Jäin väga rahule kõigega ja pildid tulid ka väga ilusad!! Suur suur aitähh!!! ❤️

Isabel

Rocca al Mare, Eesti

Kix on suurepärane fotograaf ning koostöö temaga on väga meeldiv ja sujuv. Lihtsalt super!! ✌️​❤️

 

Liisu

Pärispea, Eesti

Kix! Selleks, et leida, vaata enda kõrvale :) minu naabritüdruk! Olen ääretult õnnelik ja tänulik, et leidsin just Sinu meie beebiootust jäädvustama. Sinuga oli nii mugav, kodune ja mõnus! Täname selle mõnusa sessiooni ja lummavate fotode eest..

 

Mai Triin

Jüri, Eesti

Jäin väga rahule :) Fotograaf on professionaalne, oskab vajadusel juhendada, sättida ja kohendada, et pidid võimalikult head tuleksid. Fotode järeltöötlus ning kvaliteet on ka muidugi väga head :) Aitäh!

 

Margit

Pirita, Eesti

Väga meeldiv oli sinuga pilditsda- vaba ja hea tunne, mis on hästi oluline!

 

Deilor

Hiiumaa, Eesti

Kodutöö teeb ennem ära, teab mis pilte tahab. Kohapeal käib pildistamine väga kiirelt, pane käsi sinna, lõug allapoole, ära naera! 😁 Lihtne! Suurepärane fotograaf!!

Evelin

Tallinn, Eesti

Kirstiga on pildistamine lihtne ja kiire, tulemuseks aga imelised pildid. Ta suunab pehmelt, kuid kindlalt ja tabab kohta, hetke, meeleolu. Tal on ideid ja samas on avatud pildistavate mõtetele. Ja mis pole sugugi vähetähtis- tegemist on äärmiselt suurepärase inimesega. 💚 Aitäh, selle võimaluse eest, Kirsti! 🙏

Carolina

Nõmme, Eesti

Väga suurepärane fotograaf. Suutis meid pildistades kõigist kõige paremad küljed esile tuua. 

Hendrika

Tallinn, Estonia

Väga professionaalne fotograaf ja imetore inimene, kes teab, mida teeb! Sessioon oli väga kerge, lõbus ning terve aja Kix juhendas ja sättis nii nagu vaja. Lõpptulemus oli loomulikult väga äge!

Maria

Tallinn, Eesti

On väga tähtis, et fotograafi ja pildistatava vahel oleks hea keemia. Kixiga oli see 110% olemas- ta on lihtsalt ise nii armas ja soe inimene ning siin polnud variantigi, et midagi saaks valesti minna. Ja no pildid.. oeh...need on lihtsalt võrratud!! Nii maitsekad ja ilusad! Aitähh Sulle selle toreda päeva eest! 

Lee

Saku, Eesti

Väga tore fotograaf- teab mida teeb, juhendab ja õpetab, naltsi sai ka. Järgmise korrani!

Triin

Tallinn, Eesti

Kix on ise väga armas inimene ja fotograafina super. Saime väga ilusad pildid. 

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page